Elment

2010 április 7. | Szerző: |

 Angyal lett az én imádott Zsófimból. Hálás vagyok a Sorsnak, hogy megadott nekem csodás 29 év amit Vele tölthettem. 


Bethynek pedig mélységes hála, hisz 35 éve él Zsófiért és Miklósért. Többet tett értük, mint bárki a családban!


Isten Veled Gyönyörű!  

Kommentek


Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be:

| Regisztráció


Üzenj a blogger(ek)nek!

Üzenj a kazánháznak!

Blog RSS

Üdvözlünk a Cafeblogon! Belépés Regisztráció Tovább az nlc-re!