2010 április 7. | Szerző: ST |
Angyal lett az én imádott Zsófimból. Hálás vagyok a Sorsnak, hogy megadott nekem csodás 29 év amit Vele tölthettem.
Bethynek pedig mélységes hála, hisz 35 éve él Zsófiért és Miklósért. Többet tett értük, mint bárki a családban!
Isten Veled Gyönyörű!
Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be:
Felhasználónév
Jelszó
Emlékezzen rám | Regisztráció
Kommentek
Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be: